Szkolenie Finger Food

Finger Food sukcesywnie stają się absolutnym „must-have” na wszelkiego rodzaju przyjęciach i eventach. Są to przekąski na jeden kęs, które spożywa się je bez użycia sztućców i talerzy, co pozwala na połączenie posiłku i zabawy.  Argumentów, które przemawiają za małymi przekąskami jest naprawdę sporo. Ich przygotowanie nie jest czasochłonne, poza tym warto dodać, że świetnie się one prezentują, pozwalają na skomponowanie bardziej różnorodnego menu.

Jednak stworzenie finezyjnej kompozycji, zapewniającej ucztę dla smaku jak i oczu to prawdziwa sztuka. Wbrew pozorom, dania te wymagają ogromnej precyzji, pomysłowości oraz estetyki wykonania. Idea Finger Food zawiera w sobie nieograniczone możliwości kombinacji i kreatywnego traktowania każdego składnika.

Dlatego stworzyliśmy szkolenie, które menu dostosujemy do Twoich preferencji, budżetu i potrzeb. Gotowe szablony rzadko się sprawdzają, dlatego w oparciu o analizę rynku, potrzeb i Twoje preferencje, nie tylko przeszkolimy Ciebie i Twój zespół z przygotowywania, serwowania i eksponowania tych przekąsek, ale dodatkowo skomponujemy dla Ciebie indywidualne menu, w oparciu o Twój budżet!

Odkryjcie Finger Food razem z nami i zaskoczcie swoich gości nowymi smakami.