dla-kogo-ikona

Dla Kogo?

Audyt finansowy jest przeznaczony dla właścicieli, biznesmenów i menadżerów, którzy z końcem każdego miesiąca stają się nerwowi z powodu braku zysku lub chcą temu zapobiec. Kompleksowa analiza lokalu pozwala znaleźć miejsca, gdzie uciekają pieniądze. Audytorzy z Akademii Gastronomii zbadają obroty, koszty i nauczą jak nimi zarządzać, aby zwiększyć zysk w każdym miesiącu,a zdobytą wiedzę wykorzystywać będzie można przez najbliższe lata co uchroni biznes przez popadaniem w długi.

korzysci-ikona

Korzyści z zakupu:

Korzyści wynikające z audytu finansowego są nieocenione dla każdego biznesu, w tym również dla branży gastronomicznej. Dzięki audytowi finansowemu możesz dowiedzieć się, gdzie uciekają Twoje pieniądze i któremu obszarowi biznesu należy poświęcić więcej uwagi, aby zminimalizować straty. Audyt finansowy dostarczy Ci wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystywać przez kolejne kilkanaście lat. Wykonanie audytu finansowego pomoże Ci uniknąć stagnacji i mieć biznes pod kontrolą. Standaryzacja procesów dostosowana do Twojej restauracji i sprawdzone techniki zarządzania finansami pomogą zapobiec rutynie finansowej, która prowadzi do strat.

jak-zmieni-sie-ikona

Jak zmieni się Twoja działalność?

Przejrzyste raporty oraz rozwiązania dostosowane do Twojej restauracji pomogą Ci usystematyzować pracę oraz skupić się na obszarach wymagających szczególnej kontroli. Finanse będą bardziej klarowne, zysk większy, a cel bardziej osiągalny. Twoja świadomość zarządzania kosztami da Ci komfort psychiczny, pewność siebie i zapewni bezpieczeństwo finansowe Twojej firmy. Koniec każdego miesiąca nie będzie już powodem do strachu, lecz kolejnym etapem do analizy i zwiększania przychodu.